Обява
Менпауър България ООД

СЧЕТОВОДИТЕЛ- София
Описание
СЧЕТОВОДИТЕЛ
ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ
Менпауър България, световен лидер в предлагането на услуги в сферата на човешките ресурси, търси да назначи за наш доверен партньор, човек на позицията:

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

- Ежедневно извършване на текущи дейности;
- Описване, подреждане, архивиране и контрол на документи;
- Счетоводно отчитане в съотвествие с българското законодателство;
- Работа със счетоводен софтуер.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

- Образование в областта на счетоводството или бизнес администрацията;
- Поне 2 години опит, за предпочитане в компания с международна дейност;
- Добри познания по MS Office и познаване на българското законодателство;
- Английски език на много добро ниво.

ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВA:

- Инициативност, мотивираност и адаптивност;
- Проактивна и резултатно ориентирана личност;
- Умения за работа в динамична среда;
- Умения за работа в екип.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете Вашето CV. Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Поверителността на вашите данни е гарантирана.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Счетоводство и Одит
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
11.Септември.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК