Обява
Coca-Cola Business Services Organization

Специалист: Подготовка на сиропи- Костинброд
Описание
НАШИЯТ ЕКИП:
Семейството на Кока-Кола Хеленик в България се състои от над 1700 ангажирани служители. Част сме от Coca-Cola HBC Group, един от най-големите бутилировачи на The Coca-Cola Company. Ежедневната ни мисия е да доставяме радост на 600 милиона потребители, предлагайки избор от над 190 глобални и любими местни брандове, във важните за тях моменти, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата. Ние сме силен и талантлив екип, който постига отлични резултати, като побеждава и се учи всеки ден в 28 страни, на 3 континента. Нашият успех идва от съвместната ни работа като един, за да постигнем позитивна промяна в местните общности, в които работим.

ОТГОВОРНОСТИ:
Отговорен за стриктно спазване на технологиите за производство на сиропи и сокове, съгласно процедурите и инструкциите на Компанията
Контролира процес на разтоварване на основни суровини – фруктоза, захар и др.
Спазва стандартите при съхранение на готов сироп;
Извършване на санитарно-хигиенна профилактика на съоръженията в Сиропно и Фруктозно отделение според установената процедура;
Стриктно води записи и документация свързани с приемането и влагането на суровини и приготвянето на сиропи и сокове, съгласно установените стандарти на Компанията
Ролята е на оперативно ниво с висока степен на технологична отговорност и контрол
Работата включва изпълняване на технологични рецепти и активна физическа дейност

ИЗИСКВАНИЯ:
Средно образование;
Хранителни технологии или техническа специалност;
Готовност за работа по график на 8-часови смени, включително и нощни
Умения за работа в екип
Гъвкавост и инициативност
Опит в подобна сфера с бързооборотни стоки се счита за предимство

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
Сигурна работа с възможност за развитие
Трудов договор, осигуровкии мотивиращо възнаграждение, което ще получаваш два пъти в месеца
Ваучери за храна
Организиран служебен транспорт, осигурено работно облекло
Допълнително възнаграждение за участие в програма „Доведи приятел“
Безплатна консумация на фирмени продукти
Фирмени събития и тиймбилдинги, въвеждащо обучение
Работна среда с добри практики и позитивна атмосфера
Допълнително здравно осигуряване, включващо здравен пакет за зъболекар, очила и лекарства
Допълнителен бонус за Коледа и Великден
Преференциални фирмени отстъпки за различни услуги и обекти
Възможност за издаване на карта за спорт
Подарък по социалната политика на компанията за специални събития (сключване на брак, юбилей, раждане на дете, пенсиониране)

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас можете да кандидатствате, като използвате бутона Кандидатствай или се обадете на телефон: 0897 07 44 26. Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на следващ етап в процеса на подбор. Данните, които предоставяте са защитени от ЗЗЛД. Кока-Кола ХБК България се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява освен за целите, за които вие сте предоставили вашето съгласие.

Мислиш, че притежаваш тайната съставка? Кандидатствай сега!
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки
Населено място:
Гр. Друг
Адрес:
ул. "Рачо Петков Казанджията" 8
Дата:
14.Март.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за Coca-Cola Business Services Organization може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.