Обява
Coca-Cola Business Services Organization

Специалист Обслужване на клиенти / Специалист Back office
Кока-Кола Хеленик е една от най-големите в света компании, бутилиращи продуктите на The Coca-Cola Company, оперираща в 28 страни и обслужваща повече от 580 милиона души население.

Кока Кола ХБК България АД е една от водещите организации в бързооборотния сектор в България и най-голямата фирма за производство и дистрибуция на напитки в страната.

Компанията търси да назначи „Специалист Обслужване на клиенти“ и „Специалист Back office“.

Основни задължения:

• Интензивна комуникация с клиенти за приемане и проследяване на поръчки и доставки, платежни документи, др.;
• Постигане поставените цели за обслужване, според ключовите бизнес индикатори;
• Подпомагане постигането на обема продажби и дистрибуция на продуктите, съгласно целите на компанията;
• Осигуряване на обслужване на вътрешните и външните клиенти и съдействие за разрешаване на възникнали проблем;
• Провеждане на телефонни анкети и проучвания;
• Спазване и прилагане на действащите правила и срокове за изпълнение;

Изисквания:

• Завършено висше образование или студент;
• Опит в обработка на информация в Excel, опит със SAP е предимство;
• Добри комуникационни умения и клиентски ориентиран подход на работа;
• Способност за извличане и обработване на голям обем от информация за кратък период от време;
• Възможност за работа при 8-часов работен ден - Специалист Обслужване на клиенти в диапазон 08:00 – 17:30 ч.; Специалист Back office в диапазон 7:00 – 21:00 ч.

Нашето предложение:

• Работа в динамична среда, стимулираща постигане на високи резултати;
• Придобиване и/или надграждане на опит в международна компания, лидер на пазара, с възможност за дългосрочно кариерно развитие;
• Пакет от социални придобивки, сред които дневна сума за храна, допълнително здравно осигуряване и др.

Ако нашето предложение ви интересува и сте готови да приемете предизвикателството, моля да кандидатствате!

Първоначалният подбор ще се извърши по документи, ще се свържем с одобрените кандидати.

Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Изпратените от Вас данни са лични по смисъла на Закона за защита на личните данни и се предоставят доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат. Кока-Кола ХБК България АД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява освен за целите на други конкурси в компанията, с изключение на случаите на писмено изразено несъгласие за това от Ваша страна.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Администрация
Адрес:
ул. "Рачо Петков Казанджията" 8
Дата:
22.Ноември.2018
Повече информация за Coca-Cola Business Services Organization може да получите ТУК