Обява
Gi Group

Кредитен търговец - Офис Мениджър
Искате да работите в небанкова финансова институция със сигурни доходи и възможност за обучения и развитие;
Търсите сериозна и отговорна компания, която да ви предложи атрактивна работна атмосфера;
Обичате да контактувате с нови хора и да установявате дългосрочни отношения с различни типове клиенти

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За нашия клиент - една от най-бързо развиващите се небанкови финансови институции за бързи кредити в страната търсим мотивирана и отговорна личност за позицията:

Кредитен търговец- Офис Мениджър

Изисквания:

- Висше или средно образование;
- Минимум 2 години опит в продажбите на кредити в небанкови финансови институции;
- Опит в управлението на екип;
- Високо ниво на комуникационни и организационни умения;
- Възможност за идентифициране на конфликти и вземане на бързи решения;
- Аналитично мислене, умение за откриване на възможности;
- Мотивираща и отговорна личност;
- Чиста шофьорска книжка.

Отговорности:

- Извършва директни продажби на финансовите продукти на компанията; следи за своевременното извършване на събиранията;
- Създава дългосрочни взаимоотношения с клиентите; следи за обслужването на предоставяните продукти;
- Управлява, развива иподдържа межа от клиенти и консултанти;
- Планира, организира и осъществява контрол върху продажбите на офиса;
- Подпомага, насочва и мотивира служителите си;
- Следи за изпълнението на договорните отношения с клиентите;
- Участва активно в развитието на бизнеса в региона.

Компанията предлага:

- Възможност за кариерно израстване в сериозна и отговорна компания;
- Свобода за вземане на решения и оператнивна самостоятелност;
- Дългосрочни и сериозни ангажименти;
- Млад и мотивиран екип;
- Мотивиращо възнаграждение и атрактивна бонусна схема.

Ако имате интерес към предложението ни, моля изпратете актуална автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:
Финанси
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
12.Юли.2018
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК