Обява
UpSkill Ltd.

Администратор логистика- София
Ако вярвате, че единствено Вие сте строител на личната Ви кариера, ако сте убеден, че нивото на професионалните Ви успехи може да бъде предопределено само от Вашите способноти и мотивация, то кандидатствайки за тази позиция, Вие може да положите основите на един силен старт с посока към кариерните върхове.

UpSkill Ltd е доставчик на HR услуги с уникален опит в IT, ITO, BPO, SSC и SDC набиране, обучение и HR консултации. Вярваме в трансформирането на традиционните HR услуги, ангажиращи и вълнуващи човешките отношения. Нашите консултанти са компетентни в изграждането на силни връзки и улесняват ефективните отношения между кандидатите за работа и клиентите.

Нашият клиент е българска фирма, която извършва международна дейност, занимавайки се с дизайн, производство и реставрация на мебели за хотели и ресторанти, частни жилища, офиси, болници, самолети и яхти, театри и др.

Работата изисква динамичен и ентусиазиран човек, чиито отговорности ще бъдат свързани с:

- Организиране, ръководене и контролиране на цялостната дейност по доставката на материали;
- Осъществяване на контрол на разходите, свързани с транспорта;
- Осъществяването на контрол върху обмитяването на пратки;
- Водене на ежедневна кореспонденция с външни и вътрешни партньори;
- Изготвяне на оферти и подпомагане на административната дейност в офиса;
- Отговаряне за своевременното осигуряване на фактури от външни партньори и предаването им към ФСО.

За да получите тази професионална възможност е необходимо да:

- Имате опит на подобна позиция;
- Имате висше образование;
- Владеете свободно английски език – писмено и говоримо;
- Добра компютърна грамотност;
- Притежавате организационни умения, експедитивност, инициативност отговорност и желание за развитие;
- Владеенето на други чужди езици е предимство.

Нашият клиент предлага:

- Работа в млад колектив;
- Динамична работна среда;
- Възможности за развитие.

Кандидатствайте днес, за да не сужалявате утре!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Лиценз No.2826. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:
От 1700 до 1900 лева на месец

Категория:
Администрация
Адрес:
София, ул. Йоан Екзарх 7
Дата:
11.Септември.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за UpSkill Ltd. може да получите ТУК