Обява
Societe Generale Експресбанк АД

Специалист Счетоводство и Равнение на сметки- Варна
Описание
Специалист Счетоводство и Равнение на сметки
В Societe Generale Експерсбанк ние помагаме на над 500 000 клиенти да осъществят своите финансови планове като се стремим да им предоставяме гъвкави, достъпни и качествени продукти и услуги. За да изпълним тази мисия, ние разчитаме на нашите над 1500 служители, ценим индивидуалния принос на всеки един и инвестираме в развитието на хората.

Ние успяваме заедно и сме обединени от екипен дух, стремеж към иновации, отговорност и ангажираност.

В момента търсим да назначим Специалист Счетоводство и Равнение на сметки, който да се присъедини към нашия екип в гр. Варна.

Отговорности:
■ Равнение на местен сетълмент и сметки в БНБ.
■ Равнение на НОСТРО сметки в чужда валута и лева.
■ Равнение на ЛОРО сметки и изпълнение на плащания на чужди банки със сметки в СЖЕБ.
■ Равнение на сметки по плащания – WU, MasterCard, Visa.
■ Изготвяне на отчети към БНБ, MasterCard, Visa.
■ Контрол върху чувствителни сметки и ръчни операции.

Изисквания:
■ Опит в банковата сфера - минимум 1 година.
■ Висше икономическо образование със счетоводен или финансов профил.
■ Отлична компютърна грамотност (MS Office).
■ Владеене на английски език на работно ниво.
■ Добри огранизиационни и комуникативни умения.
■ Ангажираност и самоинициативност, гъвкавост и възможност за адаптиране към динамично променлива среда.

Ние предлагаме:
■ Възможност да работите за финансова институция с водещи позиции на пазара в България;
■ Мотивиращо заплащане и допълнителни бонуси;
■ Участие в програми за обучение - вътрешни и външни, международни и локални, онлайн програми или участие в семинари и конференции;
■ Кариерно развитие - възможност за израстване в йерархията или придобиване на знания в друга сфера чрез функционална мобилност;
■ Приятна работна атмосфера и работа в екип от професионалисти;
■ Социални придобивки (допълнително здравно осигуряване; ваучери за храна; допълнителни дни платен годишен отпуск; преференциални условия при ползване на банковите продукти; и други).

Ако позицията отговаря на Вашите професионални интереси, кандидатствайте като изпратите актуална автобиография чрез бутона "Кандидатствай".
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Висше управленско ниво

Категория:
Счетоводство и Одит
Населено място:
Гр. Варна
Адрес:
град Варна, 9000, бул. „Владислав Варненчик” 92
Дата:
21.Ноември.2018
Повече информация за Societe Generale Експресбанк АД може да получите ТУК