Обява
Horizons Bulgaria

Специалист с контролни функции - човешки ресурси
Във връзка с проект „Нова възможност за младежка заетост“ търсим да назначим човек, който да се присъедини към нашия екип за период от шест месеца

позиция Специалист с контролни функции - човешки ресурси

Основни отговорности:

- Работо по текущи проекти на компанията, свързани с подбор на персонал;
- Участие в организацията и провеждането на събития;
- Работа вътрешна системи за управление на данни (CRM; ERP);
- Комуникация с кандидати по телефон.

Изисквания:
- Да сте безработни лица, регистрирани в „Бюрото по труда“;
- Да сте на възраст до 29г. включително;
- Да сте без участие в никакви форми на обучение, вкл. редовно, задочно, вечерно, дистанционно;
- Добри комуникативни, организационни и умение за работа в екип;
Умение за взимане на гъвкави и ситуитивни решения;
Добра компютърна грамотност;
- Основни познания на английски език.

Ние предлагаме:

-Възможност за придобиване на професионален опит и практически умения в развиваща се компания;
- Индивидуален план за обучение под ръководството на наставник за длъжността;
- Постоянен трудов договор (на пълен работен ден);
- Работа с екип от млади, амбициозни и отзивчиви колеги;

В случай, че проявявате интерес към посочената позиция, ще се радваме да получим Вашата кандидатура.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Лиценз от Националната Агенция по Заетостта №2118, валиден от 27.09.2016г
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Човешки ресурси
Адрес:
гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164
Дата:
16.Юли.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК