Обява
Експресбанк АД

Мениджър връзки Малък бизнес- Плевен
Societe Generale Експресбанк, част от Societe Generale Group, е една от водещите финансови институции в България с 400 000 клиенти и 1500 служители. Като клиентски-ориентирана банка, нашата мисия е да подкрепяме проектите на своите клиентите чрез осигуряване на финансов съвет, отговарящ на техните нужди.

Ние от Societe Generale Експресбанк високо ценим нашите служители, защото вярваме, че всеки има потенциал за професионално развитие. Поради тази причина ние използваме нашите ресурси, за да им помогнем да се идентифицират с корпоративните ни ценности, да постигнат професионалните си цели и да допринесат към нашия успех.

В момента търсим да назначим кандидат на позицията Мениджър връзки Малък бизнес за град София.

Отговорности:
• Управлява портфолио от фирмени клиенти с годишни приходи от продажби до 3 млн.лева и свободни професии.
• Идентифицира и привлича потенциални клиенти.
• Поддържа и развива взаимоотношенията с настоящите клиенти.
• Обслужва клиенти.
• Изготвя финансови анализи и кредитни предложения.

Изисквания:
• Професионален опит на подобна позиция в банка - минимум 2 години.
• Висше образование в областта на икономиката.
• Компютърна грамотност.
• Доброто владеене на английски език би било предимство.
• Шофьорска книжка кат.В.
• Ангажираност и самоинициативност, гъвкавост и възможност за адаптиране към динамично променлива среда.

Ние предлагаме:
• Позиция във водеща международна банка на българския пазар.
• Атрактивно възнаграждение и социални придобивки (вкл. допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, допълнителен платен годишен отпуск и др.).
• Обучения и възможности за развитие.

За да кандидатствате, моля изпратете подробна автобиография и мотивациoнно писмо. Ще се свържем само с кандидатите, успешно преминали първоначалния подбор. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Финанси
Бизнес /консултантски услуги
Адрес:
град Варна, 9000, бул. „Владислав Варненчик” 92
Дата:
10.Април.2019
Детайли за организацията:
Повече информация за Експресбанк АД може да получите ТУК