Обява
Gi Group

СЪТРУДНИК СЧЕТОВОДСТВО С ФРЕНСКИ ЕЗИК- София
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси.

Нашият клиент е международна компания, специализирана в предоставянето на висококачествени счетоводни услуги. Нашият доверен партньор търси да присъедини към екипа си

СЪТРУДНИК СЧЕТОВОДСТВО С ФРЕНСКИ ЕЗИК

Отговорности за позицията:
• Подпомага мениджъра в ежедневните му задачи;
• Поддържа кореспонденция с клиенти, на български и френски език, по телефон или имейл;
• Изготвяне на счетоводни и банкови документи;
• Въвеждане на данни в специализиран софтуер;
• Разпределяне на информация между клиенти и екип;
• Кореспонденция с държавни институции при е необходимост.

За нас е важно да притежавате:
• Бакалавърска или магистърска степен (Счетоводство, бизнес администрация и сходни са силно предимство);
• Опит със счетоводство и административни дейности;
• Отлично владеене на писмен и говорим ФРЕНСКИ език;
• Компютърна грамотност: MS Office, Dropbox, Google Drive;
• Комуникационни умения, организираност и прецизност.

Компанията предлага:
• Предизвикателна и интересна работа в разрастваща се компания;
• Отлично възнаграждение + социален пакет;
• Възможност за професионално развитие и усъвършенстване;
• Отлична работна среда;

* Ако отговаряте на изискванията и бихте желали да станете част от дългогодишният успех на нашият клиент, кандидатствайте с автобиографията си (на ФРЕНСКИ език)!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Административни и офис дейности
Населено място:
Гр. София
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
17.Април.2024
Организация:
Gi Group
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК