Обява
Gi Group

Отчетник счетоводен отдел /Фактурист/- София
Gi Group е част от Gi Group Italy - една от водещите световни компании, предоставящи услуги за развитие на пазара на труда, оперираща в областта на временното и постоянно наемане на персонал, търсене и подбор, както и разнообразие от допълнителни консултантски дейности в областта на човешките ресурси.

Нашият клиент е лидер в производството и търговията с лични предпазни средства и работно облекло. Компанията е специализиране и оторизирана в инсталиране на вертикални и хоризонтални осигурителни линии за обезопасяване на сгради по вертикална и хоризонтална повърхнина - това е новост не само за България, но и за Европа.

Във връзка с разрастването и развитието на бизнеса на компанията, търсим проактивен, отговорен, динамичен и дългосрочно ориентиран човек за позицията: Отчетник счетоводен отдел /Фактурист/

Ключови отговорности:

- Обработка на зачвки от клиенти и доставчици;
- Планиране на спедиции и изготвяне на документи за движение на стоката – приемно – предавателни протоколи, товарителници , фактури и други документи , свързани с продажбите и покупките на стоки;
- Ежедневна комуникация с куриерски фирми и отдели;
- Обслужване на клиенти и склад относно онлайн търговия;

Изисквания:

- Релевантно образование;
- Отговорна , позитивна и комуникативна личност;
- Умения за работа в екип и способност за добра организация;
- Компютърни умения (ЕXEL и работа с ERP система );
- Опит на сходна позиция;

Нашата оферта:

- Възможност да станете част от компания с изключителни традиции и бъдеще;
- Възможност за развитие и придобиване на безценен опит;
- Отлична работна среда, атмосфера на разбирателство и взаимопомощ;
- Стандартно работно време;
- Удобна локация в близост до метростанция;
- Отлично възнаграждение и социален пакет;

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен./
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Финанси
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
12.Януари.2023
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК