Обява
Gi Group

КОНСУЛТАНТ КЛИЕНТСКИ ЗАПИТВАНИЯ
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка

Нашият клиент е Whirlpool - американски мултинационален производител и търговец на домакински уреди с портфолио и продукти с високо качество, предпочитана марка сред домакинствата и бизнеса. С разрастването на бизнеса в България, ние търсим високомотивирана и дългосрочно ориентирана личност за позицията:

Нашето предложение:

- Вълнуваща позиция в областта на търговията в компания лидер в своя сектор;
- Възможност да станете част от компания с изключителни традиции и бъдеще;
- Възможност за развитие и придобиване на безценен опит;
- Отлична работна среда, атмосфера на разбирателство и взаимопомощ;
- Стандартно работно време от 09:00-18:00 ч.
- Удобна локация в близост до метростанция;
- Отлично възнаграждение и социален пакет.

Основни отговорности:

- Получаване и обработване на входящи обаждания от клиенти;
- Анализираве и разрешаване на възникналите проблеми;
- Въвеждане на информация в системата на SAP;
- Активна вътрешна комуникация със техническите сервизи на фирмата.

Ключови изисквания:

- Предишен опит в кол център или обаботване на запитвания;
- Предишен опит в работата с ERP-системи, както и познания в SAP, ще бъдат считани за предимство;
- Завършено висше образование;
- Отлични компютърни познания и умения
- Добро владеене на английски език В2
Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен./
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Бизнес /консултантски услуги
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
29.Декември.2021
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК