Обява

Оператор въвеждане на данни
Ref.No:
J/s

Фирма, търговец на авточасти, основно за износ в Турция, търси опитен специалист за позицията ОПЕРАТОР ДАННИ
. Фирмата предлага отлични условия за работа при петдневна работна седмица с работно време от 8,30 до 17 ч. и спазване на условията на Кодекса на труда.
Работното място се намира в кв. Марково и се заплащат разходите за транспорт.

Задължения:
- Обработат издадени документи
- Въвеждат фактури в счетоводна програма
- Издават фактури или други счетоводни документи
- Извършват и други административни дейности,възложени от управителя
- Работят в екип

Изисквания:
- Образование- мин. средно
- Отлична компютърна грамотност
- Ползване на турски език - предимство
- Желание за обучение и навлизане в номенклатурата на продуктите
- Точност и прецизност в работата
- Умение за работа в екип

Ако позицията представлява интерес за Вас и имате необходимите знания и умениия,моля изпратете автобиография.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:
От 1600 до 1800 лева на месец

Категория:
Административни и офис дейности
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
Пловдив
Дата:
9.Юли.2024
Организация:
Еlteh
Организация:
Агенция за подбор на персонал