Обява

Технически сътрудник – Автомобилен сектор (Отдел рекламации)
Нашият клиент е компания, лидер в търговията и дистрибуцията на различни автомобилни части. През годините успява да изгради успешен работещ модел, който я отличава от останалите компании за авточасти. Поради увеличения обем на работа, търсим да присъединим към екипа:

Технически сътрудник – автомобилен сектор (отдел рекламации)

Отговорности:

- Приемане и обработване на рекламации;
- Комуникация с клиенти и партньори (на български и английски език);
- Управление на документи на електронен и хартиен носител;
- Сътрудничество с други отдели и подпомагане цялостната дейност на компанията;
- Участие в обучения за работа с диагностична апаратура.

Компанията предлага:

- Трудов договор с пълни осигуровки;
- Стандартно работно време;
- Конкурентно възнаграждение и социални придобивки;
- Възможност за професионално развитие и обучение;
- Дългосрочна заетост и сигурност.

Изисквания:

- Висше техническо образование;
- Английски език - В2;
- Висока компютърна грамотност – опит със софтуер за авточасти ще се счита за предимство;
- Шофьорска книжка кат. B;
- Способност за решаване на проблеми и аналитично мислене.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. "Чирак Консултинг" притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №3516 от 21.04.2023 г.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър, Профил: Висше техническо образование

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:
От 2000 до 2500 лева на месец

Категория:
Администрация
Административни и офис дейности
Населено място:
Гр. София
Дата:
18.Април.2024
Организация:
Чирак Консултинг
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Чирак Консултинг може да получите ТУК