Обява
ЕЙЧ АР ЕС България ООД

ТРЗ Специалист
Нашият клиент е амбициозна бързо развиваща се датска компания за търговия на дребно, който цени отдадената и усилена работа. Те предлагат на своите клиенти широка гама от стоки на конкурентни цени, включително всички видове артикули за спалнята, банята, хола и вътрешния двор.
Мисията на HRS Bulgaria е да свързва българския човешки капитал с най-добрите работодатели. Позволи ни да намерим по-добра работа за теб и да ти помогнем да се развиваш.

Кандидатствай сега!

В момента търсим ТРЗ Специалист за техния офис в Божурище.

Отговорности:

Съдействие при сключване и прекратяване на всички трудови, граждански и управленски договори, включително изготвяне на договори, споразумения, нареждания и др.;
Предоставяне на информация в НАП, НОИ и Инспекцията по труда относно законовите срокове;
Поддържане на трудова документация на служителите;
Обработка на цялата необходима информация за изчисляване на възнагражденията;
Изчисляване на възнагражденията и подготовка за тяхното изплащане;
Подготвя доклади чрез съставяне на обобщения на приходите, данъците, удръжките, отпуските, увреждането и др.;
Предоставяне на обобщена информация за висшето ръководство, финансовия отдел и др.;
Съхраняване на ведомостите и трудовите книжа в законоустановените срокове.

Какво предлагат:

Отлично възнаграждение;
Безплатен организиран транспорт;
Допълнителна здравна застраховка;
Ваучери за храна;
Отстъпки за различни спортни центрове;
Международна работна среда с възможност за кариерно израстване;
Работа в много бързо развиваща се индустрия;
Стандартно работно време от 08:00 до 17:00 часа от понеделник до петък.

Изисквания:

Релевантно висше образование;
Професионален опит в администрирането на персонал и обработката на възнаграждения поне 3 години;
Добри познания и опит в областта на трудовото и осигурителното законодателство;
Опитът със SAP HR и Omeks е предимство;
Английски език на много добро ниво;
Възможност за приоритизиране на задачите и спазване на срокове;
Проактивност и фокус към детайла.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Човешки ресурси
Адрес:
София, ул. Юнак 11-13
Дата:
28.Януари.2020
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК