Обява

МЕНИДЖЪР ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ
Фондация „Конкордия България” е част от международна организация и предлага комплекс от дейности и социални услуги, насочени към подкрепа и закрила на деца, младежи и семейства от уязвимите и социално изключени групи в град София. Организацията развива системите си за управление на служители и търси мениджър "Човешки ресурси".

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Организира и провежда подбор за различни позиции персонал, външни специалисти и
доброволци;
- Участва при въвеждане на нови служители;
- Координира на стажантската и доброволческа програма;
- Отговаря за изготвянето и поддържането на досиета на служителите;
- Подпомага въвеждането на нови политики и процедури;
- Подпомага процесите на оценка на служителите и др.;

ИЗИСКВАНИЯ:
- Образование: висше в специалност „Човешки ресурси“, „Администрация и управление“,
„Социална педагогика“, „Психология“ и други сродни специалности;
- Kомпютърна грамотност - (Microsoft Excel; Microsoft Word; Power point), свободно ползване на платформи за подбор на персонал;
- Опит в подбор на персонал - минимум 1 година;
- Спазване на конфиденциалност;
- Толерантност и приемане на хора от уязвими общности;
- Умения за управление на документооборот;
- Владеене на английски език на работно ниво.

Ние Ви предлагаме:
- трудов договор на пълно работно време;
- стандартно работно време от понеделник до петък с възможност за гъвкав график;
- работа в мултикултурна среда;
- въвеждащо обучение, постоянна супервизия и възможности за последващи обучения.
- социален пакет.

Ако предложението Ви интересува, моля изпратете автобиография.

ЩЕ СЕ СВЪРЖЕМ САМО С ОДОБРЕНИТЕ ПО ДОКУМЕНТИ КАНДИДАТИ.

Кандидатурите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:
Човешки ресурси
Дата:
7.Октомври.2019
Организация:
Фондация Конкордия
Повече информация за Фондация Конкордия може да получите ТУК