Обява

ТЕХНИЧЕСКИ ОРГАНИЗАТОР
Ref.No:
1
"ВАК-02" ООД е водеща фирма в областта на електроизграждането, като за подпомагане на основната дейност търси да назначи "Технически организатор", притежаващ следните изисквания и отговорности:

Изисквания:
-отлична компютърна грамотност /MS EXCEL/
-работа в екип
-комуникативност
-внимание към детайлите
-технически познания и/или образование в областта се считат за предимство

Отговорности:
-приема и отдава заявки /координатор/
-обработва база данни в специализиран софтуер и водене на отчет за изпълнение
-въвеждане на база данни

Предлагаме:
-коректност в трудовите отношения
-дългосрочен ангажимент
-Работно време: 8:00-17:00ч, 5 дневна работна седмица
-Фирмено обучение, опит не се изисква

Ако Вие откривате себе си в отговорностите и задълженията, описани по-горе, можете да кандидатствате като изпратите актуална автобиография и снимка

Месторабота: София, Околовръстен път №373
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:
Администрация
Адрес:
Околовръстен път 373
Дата:
26.Юни.2019
Организация:
ВАК-02 ООД
Детайли за организацията:
Повече информация за ВАК-02 ООД може да получите ТУК