Обява
VIVACOM

Старши специалист, Планиране и отчитане(по заместване) – гр. София
За дирекция Планиране, отчитане и анализи VIVACOM търси мотивиран кандидат, който да заеме позиция Старши специалист, Планиране и отчитане.

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ ЩЕ БЪДАТ:

Създава, администрира достъпи до информационни системи и бази с данни
Поддържа и актуализира базата данни с клиенти – юридически лица, разпределя по търговски канали и екипи
Активно участва във фазата на планиране, изготвяне на бюджет и разпределение на целите, участва в дефинирането на различни кампании
Подготвя отчети, анализи и презентации за резултатите от дейността на дирекцията
Актуализира и прилага правила за определяне размера на комисионни и бонуси
Подготвя предложения за изплащане на допълнителни възнаграждения – бонуси и комисиони
Развива инструментите/програмите за отчитане, с цел управление и контрол върху търговската ефективност и продажби
Контролира спазването на сроковете, правилата и формата за изпълнение на поставените цели за продажби

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:

Висше образование – бакалавър (икономическа или техническа специалност)
Аналитични умения
Познаване на техники за анализ и оценка на продажбите
Много добра компютърна грамотност /MS Office/, отлични познания по работа с MS Excel
Опит в обработването на електронни бази с данни
Познания по SQL и релационни бази данни
Познания по Oracle Business Intelligence или друг Business Intelligence Tool са предимство
Умения за приоритизиране на задачи и способност за работа в динамична среда, с предизвикателни цели и срокове
Умения за работа в екип
Позитивност, инициативност и проактивност

Ние Ви предлагаме:

Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Начин на кандидатстване

Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”,за да изпратите автобиография и мотивационно писмо за позицията, не по-късно от 31 май 2019г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Администрация
Адрес:
Цариградско шосе 115
Дата:
13.Май.2019
Организация:
VIVACOM
Детайли за организацията:
Повече информация за VIVACOM може да получите ТУК