Обява
Gi Group

Асистент поръчки и доставки- София
Описание
Асистент поръчки и доставки
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент, международна компания, лидер в своята сфера, търсим мотивирана и отговорна личност за позицията:

Изисквания:

• Висше образование в областта на логистиката, икономиката или друго;
• Сходен професионален опит; 1 или 2 години опит в сферата на поръчките и доставките ще
се смята за предимство;
• Опит в работата със SAP или други ERP системи;
• Отлично владеене на Microsoft Office, високо ниво на използване на Excel;
• Много добър английски език – писмено и говоримо;
• Ефективни организационни и комуникационни умения;
• Отговорна и мотивирана личност, с внимание към детайла.

Основни задължения:

• Координира, съдейства и извършва дейности по поръчки и доставки в отдела;
• Администрира, проследява и поддържа в системата нужната информация относно
поръчките и доставките;
• Изготвя, организира и сравнява оферти на доставчици; анализира и участва в при взимане
на решение и избор;
• Извършва стандартни и аd-hoc рипорти относно статуса на дейностите за нуждите на
компанията;
• Работи със SAP Procurement Module, администрира и поддържа цялостната информация.

Компанията предлага:

• Възможност за професионално развитие в голяма международна компания, с установени
корпоративни стандарти на работа;
• Динамична работна среда, съвременен стил на работа в компания с международно
присъствие;

Ако имате интерес към предложението, моля, изпратете актуална автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:
Администрация
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
17.Май.2019
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК