Обява
СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД

HR-Асистент с немски език
Описание

Месторабота: София - център

Вашите отговорности:

• подбор на квалифициран и помощен персонал за работа в чужбина:

интервюта (в офиса и по телефона), проверка на чуждоезиковите познания на кандидатите, разясняване на съществуващите предложения за работа в чужбина;

• превод на автобиографии и документи;

• обработка и превод на поръчки, обработка на данни;

• съдействие в дейностите по дигитален маркетинг

Вашият профил:

• Владеене на немски език на много добро ниво (писмено и говоримо)

• Владеене на английски език е предимство

• Професионален опит е предимство

• Вие сте мотивиран, способен да работите в екип, надежден и преди всичко честен

• Готовност за личностно развитие

Нашето предложение:

• Атрактивно възнаграждение

• Гъвкаво работно време (почасова работа / непълен работен ден / пълен работен ден)

• Добро и организирано въвеждане в работата

• Разнообразна работа

• Приятна работна атмосфера в динамична среда

• Възможности за израстване (нашата цел е екип от 15 души в България)

Каним Ви на едно безгранично сътрудничество!

Ще се свържем само с избраните кандидати.

Имате интерес към нашето предложение?

Изпратете ни актуална автобиография и снимка на имейл: rabota@silverhand.eu

Свържете се с нас на: +359 877 600 657 или +359876543150

Съгласявам се личните ми данни да бъдат съхранявани и обработвани за целите на процеса по подбор (съгласно Закона за защита на личните данни в Република България).
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Човешки ресурси
Административни и офис дейности
Адрес:
гр. София, ул. Алабин No 56, ет. 5, офис 5
Дата:
11.Февруари.2019
Повече информация за СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД може да получите ТУК