Обява
CONCENTRIX SERVICES BULGARIA ЕООD

Специалист, клиентски запитвания с немски език, OBI- София
Искате ли да използвате вашите езикови познания по немски, помагайки на нашите клиенти - хоби занаятчии и страстни градинари?

Нашият нов клиент – OBI е немска DIY компания (Do IT Yourself – Направи си сам), която е основана през 1970 г. и има верига от над 500 магазина в Европа, от които 330 са в Германия.

Вярваме, че страхотните хора са ключът към страхотните решения, за това търсим най-добрите сътрудници. Ние създаваме място, където всеки клиент може да се почувства специален.

Вие ще сте първата точка за контакт за клиентите, обработвайки запитвания по телефон и имейл. Благодарение на Вашите опит и умения ние гарантираме най-добрата услуга.

Търсите ли гъвкаво работно време? Няма проблем! Ние работим от понеделник до събота от 9 до 21 часа (петдневна работна седмица, 8 часа дневно).

Отговорности:
Обработка на потребителски запитвания свързани със статус на доставка, връщания, рекламации или анулиране на поръчка
Предоставяне на информация относно продуктите на компанията
Обработка на запитвания за рекламации и възстановяване на средства
Сътрудничество с доставчици
Пренасочване на клиентски казуси към съответния отдел
Любезно и професионално отношение, следвайки фирмените стандарти
Участие в дейностите на екипа и други задължения

Изисквания:
Много добро владеене на немски език писмено и говоримо – В2
Основни познания по английски език
Предишен опит с клиенти се счита за предимство
Много добри комуникативни умения
Аналитичност и инициативност
Опит в работата с куриери
Умения за работа в екип
Адаптивност, висока мотивация и надеждност
Добра компютърна грамотност

Като част от екипа ще получиш:
Работа на пълно работно време - Понеделник - Събота от 9:00 до 21:00
Конкурентно възнаграждение и бонусна система
Работа от всяка точка в страната
Платен период на въвеждащо обучение и адаптация
Допълнителни обучения за повишаване на квалификацията чрез Concentrix University
Програми за професионално развитие и навигация в кариерата, за да начертаете стъпките във Вашето развитие
Инициативи за поддържане на балансиран живот и здраве
Помощ при релокиране – разходи за пътуване и настаняване
Част от допълнителните ни придобивки са Допълнително здравно осигуряване, Застраховка живот, Multisport карта, Бонус за транспорт, Бонус за важни житейски събития, Допълнителен платен отпуск за обучителни цели, Корпоративни отстъпки, Фирмени събития и много други!

За нас:
С 280 000 колеги по целия свят, ние сме специализирани в създаването на изключителни услуги за клиенти и в дигиталната трансформация за някои от най-големите и най-добрите компании в света.

Една от най-големите ни гордости са нашите разнообразни и страстни хора по целия свят. Приемаме с отворени обятия всички различни култури, индивидуалности и характери, защото осъзнаваме, че всички наши различия ни правят по-силни заедно. Concentrix е работодател с равни възможности и обработваме кандидатите без оглед на увреждане, раса, цвят на кожата, религия, пол, национален произход, възраст, сексуална ориентация, полова идентичност или изразяване, или други характеристики.

Показваме на колегите си колко са важни, като ги обсипваме с привилегии, като култура на принадлежност; ясни пътища за кариерно развитие; програми за професионална подкрепа, коучинг и менторство, заплащане, основано на резултатите; глобална мрежа от приятели и колеги за цял живот и още!
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Бизнес /консултантски услуги
Населено място:
Гр. София
район р-н Лозенец ж.к. Младост 4, Бизнес парк София, сграда 5А, ет. 3
Дата:
15.Март.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за CONCENTRIX SERVICES BULGARIA ЕООD може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.