Обява
Менпауър България ООД

СКЛАДОВ СПЕЦИАЛИСТ- София
Описание
Менпауър - вашият партньор за успешна кариера!

Станете част от екипа на продуктова компания в сферата на производството на електронни системи.

Какво ще получите:
Сигурно и коректно месечно възнгараждение;
Ваучери за храна - 200 лв. на месец;
Бонуси;
Дългосрочна работа в компания с традиции;
Работно време: Понеделник-Петък.

Какви ще бъдат вашите отговорности:
Подготовка и зареждане на материали за производство;
Обработка на документи (работа с приемо-предавателни протоколи);
Подреждане и съхранение на складови артикули,
Заприхождаване на готова продукция;
Организира складовото разпределение в производството.

Какво трябва да притежавате:
Средно образование;
Работа с BOM и ERP система;
Предишен опит в складова дейност;
Опит с електрокар/електрически повдигачи;
Отговорност към работните процеси.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:
От 2500 до 2700 лева на месец

Категория:
Работа в склад
Населено място:
Гр. София
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
27.Март.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.