Обява
Horizons Bulgaria

Офис мениджър
Ref.No:
ОМ092018
Във връзка с разрастване на екипа, Хорайзънс България ООД търси да назначи

ОФИС МЕНИДЖЪР

Отговорности:

• Отговаря за оптималното протичане на цялостната административна дейност в офиса;
• Отговаря за телефонна и писмена комуникация, като дава информация при запитвания или пренасочва телефонните разговори към съответния служител;
• Участие на външни и вътрешни кампании за набиране на персонал;
• Организира срещи и интервюта с кандидати;
• Организира и осъществява снабдяването с офис-консумативи, поддържането на офис оборудването и обзавеждането в изправно състояние;
• Отговаря за настаняване на клиенти и кандидати в офиса и осигуряване на комфорта на посетителите;
• Осигурява необходимите външни услуги – СОТ, почистване, дребни ремонти и външни други доставчици.

Изисквания:

• Да имате интереси в областта на Управлението на човешки ресурси;
• Да притежавате умение за приоритизиране на задачи и спазване на крайни срокове;
да имате добро ниво на владеене на английски език (втори чужд език е предимство);
• Отлична компютърна грамотност - Word, Excel, PowerPoint, Outlook;

Ако проявявате интерес към консултантската дейност в областта на управлението на човешки ресурси , моля да ни изпратите автобиография със снимка.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Хорайзънс България, притежава Лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:
Човешки ресурси
Административни и офис дейности
Адрес:
гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164
Дата:
14.Септември.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК