Обява
Кауфланд България ЕООД енд Ко КД

Стажант в дирекция Търговия и маркетинг- София
Описание
Стажант
в дирекция Търговия и маркетинг

Стартирай успешно кариерата си в международна търговска компания, залагаща на резултати, динамика и коректност. Със своята всеотдайна работа над 6400 служители в България допринасят значително за нашия успех. При нас ще откриеш многообразие от възможности, за да покажеш най-доброто от себе си и ще приложиш на практика теоретичните си познания.

Твоите задачи:
поддържане на данни за артикули и доставчици
административно подпомагане на търговските отдели
водене на обща кореспонденция
изготвяне на справки
организация и координация при подготовката на срещи с бизнес партньори и др.
Твоят профил:
имаш завършено висше икономическо образование или си студент в специалност с икономическа насоченост
имаш много добри компютърни умения (MS Office)
владееш английски или немски език, като владеенето на немски ще считаме за предимство.
Нашето предложение:
При нас те очакват интересни, предизвикателни и практически ориентирани задачи в страхотен екип от професионалисти, мотивираща работна среда, изградена на основата на взаимно уважение, доверие и признание. Наред с разнообразните възможности за кариера и развитие ние ти предлагаме възнаграждение от 750 лв. бруто на месец за 8 - часов работен ден, трудов договор за 6 - месечен стаж, ежемесечни ваучери за храна на стойност 60 лв., въвеждащо и надграждащо обучение и др.

Ако сме предизвикали твоя интерес, моля изпрати ни твоята автобиография за кандидатстване.
Твоята кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

За контакти:
Отдел Подбор

Нека започнем съвместно работа за едно успешно бъдеще.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
Стажант

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Стаж

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:
Администрация
Адрес:
1233 София, ул Скопие 1 А,
Дата:
22.Ноември.2018
Повече информация за Кауфланд България ЕООД енд Ко КД може да получите ТУК