Обява
Менпауър България ООД

Мениджър ключови клиенти
Всеки ден десетки хиляди хора отиват на работа заради нас. Хиляди компании се развиват благодарение на хората, които намираме.

Ние сме част от Manpower Group – световен експерт в областта на подбора, който намира работа на повече от 600 000 души всеки ден и помага на повече от 400 000 клиенти по целия свят да открият своите таланти.

В момента наш партньор е една от най-големите компании за производство и търговия на минерална вода. За нуждите на компанията търсим да назначим динамичен и амбициозен човек за позицията:

Описание на длъжността:

Отговаря за организацията и изпълнението на цялостната стратегия на продажби на територията на цялата страна.
Изготвя, въвежда и актуализира необходимите стратегии и процедури за работа в ресора.

Основни задължения:
Изгражда контакти, води преговори и сключва сделки с клиенти, най-вече дистрибуторски компании.
Работи в тясна колаборация с Търговски директор и Маркетинг директор
Отговаря за следенето на кредитната политика и вземанията от клиенти
Следи и отчита резултатите на своите клиенти – по групи продукти, по райони и други класификации.
Изисквания към кандидатите:
Опит на търговска позиция с клиенти в хранително-вкусовата промишленост.
Опит в комуникацията с купувачи от големи вериги.
Изградена мрежа от лични контакти, за предпочитане на територията на цялата страна.
Желание за проактивно развитие на продуктите.
Потенциал за вземане на решения и независимост в действията.
Високо ниво на устна и писмена комуникация.
Владеенето на английски език ще се счита за предимство.
Компанията предлага:
Работа за един от най-известните български брандове – компания със средногодишен ръст от 20% за последните 10 години.
Атрактивно твърдо възнаграждение.
Отлична бонусна схема.
Служебен автомобил.
Работа в екип от професионалисти.
Отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас - тогава не се колебайте и ни изпратете вашата актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Маркетинг
Мениджмънт, бизнес развитие
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
6.Ноември.2017
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК