Обявa
ЕТ Агенция Анонс

ГЕРМАНИЯ-МЕДИЦИНСКИ СЕСТРИ/САНИТАРИ /БОЛНОГЛЕДАЧИ
Ref.No:
ГЕРМАНИЯ
Описание
ГЕРМАНИЯ
МЕДИЦИНСКИ СЕСТРИ/ САНИТАРИ /БОЛНОГЛЕДАЧИ
ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
- Полагане на грижи според изискванията на съответното здравно заведение.
- Изпълнение на поставените лекарски предписания.
- Разпознаване и извършване на профилактични грижи.
- Водене на писмена документация.
- Участие в разговори относно приема на пациенти.
- Квалификация и опит за позицията, за която се кандидатства.
- Сериозно и отговорно отношение към работата и поетите ангажименти.
- Във връзка със специфичния характер на работата от кандидатите се изисква: да са физически здрави; да бъдат в добро здравословно състояние; да не са осъждани.
- Минимално ниво на познание B1 по немски език с готовност за B2.
УСЛОВИЯ НА ТРУД:
- Легална работа със срочен или безсрочен трудов договор.
- Постоянен трудов договор с изпитателен срок 1 до 3 месеца. Кандидатите ще работят на територията на Германия. Ако нает работник системно не изпълнява или пренебрегва, или отказва да изпълнява инструкции, дадени му от работодателя, или ако наетият работник бъде признат за виновен или наруши законите на Германия, работодателят може незабавно да го освободи от длъжност, като му даде писмено уведомление за това, а съответният работник ще бъде репатриран на негови собствени разноски. Работникът може да прекрати сам трудовия си договор с предизвестие от 2 седмици в изпитателния срок или с предизвестие от 4 седмици, ако се намира в безсрочни трудови взаимоотношения.
РАБОТНОТО ВРЕМЕ: 40 до 50 работни часа на седмица, обикновено по 8 часа на ден (нормална смяна от 8 до17 часа).
ОТПУСК: 20-24 дни платен отпуск годишно.
ТРУДОВО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ – нетно месечно възнаграждение 2000-2100 евро.
РАБОТОДАТЕЛЯТ се задължава до 3 дни след пристигането в Германия на назначените кандидати да сключи застраховка, покриваща рисковете заболяване, злополука, смърт, хоспитализация, медицински разходи, загуба или намаляване на работоспособността, както и да бъде направена местна регистрация и регистрация в съответната данъчна служба.
БИТОВИ УСЛОВИЯ – настаняване за сметка на работника (разход до 400 евро).
ТРАНСПОРТНИ РАЗХОДИ: поемат се от работника.
ИНФОРМАЦИЯ ЗА НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ И РАЗХОДИ ПОТЪРСЕТЕ В НАШИЯ САЙТ -АНОНС- (В ГУГЪЛ).
По международни младежки програми/бригади.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Здравеопазване
Ниво:
Гр. Благоевград, Гр. Бургас, Гр. Варна, Гр. Велико Търново, Гр. Видин, Гр. Враца, Гр. Габрово, Гр. Добрич, Гр. Кърджали, Гр. Кюстендил, Гр. Ловеч, Гр. Монтана, Гр. Пазарджик, Гр. Перник, Гр. Плевен, Гр. Пловдив, Гр. Разград, Гр. Русе, Гр. Силистра, Гр. Сливен, Гр. Смолян, Гр. София, Гр. Стара Загора, Гр. Търговище, Гр. Хасково, Гр. Шумен, Гр. Ямбол
Адрес:
бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска
Дата:
29.Септември.2014
Емайл:
info@anonsagency.com