Обява

Помощник -готвач/ка здравословно хранене
Ref.No:
SY/g
Фирма търси за управителите си опитен специалист за позицията ПОМОЩНИК -ГОТВАЧ ЗДРАВОСЛОВНО ХРАНЕНЕ.
Ще се приготвят ястия за обед и вечеря с работно време от 8 до 17 ч. при петдневна работна седмица.
Фирмата предлага трудов договор с осигуровски според Кодекса на труда.

Задължения:
- Подпомагане дейността на готвача
- Подготовка на продукти за подходящо меню
- Приготвяне на заготовки ,съгласно дадени рецепти
- Рязане, миене и сортиране на подходящи продукти за здравословно хранене
- Спазване на хигиенни изисквания
- Точност и коректност

Изисквания:
- Образование- мин. средно
- Опит в работа в кухня - мин. 1 год.
- Умение за подготовка на здравословни храни
- Желание за работа

Ако позицията представлява интерес за Вас и имате необходимия опит,моля изпратете автобиография.
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил:

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:
Физически / Ръчен труд
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
Пловдив
Дата:
12.Април.2024
Организация:
Еlteh
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Еlteh може да получите ТУК