Обява
Астреа Рикрутмънт ЕООД

Терапевт за център по естетични процедури и лазерна епилация
Ref.No:
MV_TCEP
В Астреа Рикрутмънт сме ангажирани да превръщаме предизвикателствата при намиране на
нова работа във вдъхновяващ път на промяна и подкрепа. С гордост можем да кажем, че вече 16 години сме сред най-добрите в рекрутмънт сферата. Вярваме, че можем да променим живота на хората, като им помагаме да бъдат най-добрата версия на себе си. Участваме в развитието на много български и международни компании, като им помагаме да намерят правилните хора и решения за бизнеса им. Нашата мрежа от доволни кандидати и клиенти продължава да се разраства, което остава нашата най-голяма гордост и мотивация.

За един от нашите клиенти – медицински козметичен лазер център за най-висок клас естетични процедури, търсим амбициозни и лъчезарни кандидати, за позицията Терапевт.

Основни отговорности:
*Работа с най-висок световен клас апарати;
*Извършване на консултации с клиентите и диксутиране на техните очаквания;
*Извършване на тестове за процедурите;
*Проследяване на резултати на клиентите;
*Отговорно, коректно и професионално отношение към всеки клиент;
*Допълнителни отговорности свързани с изготвяне на инвентар на консумативи, поддръжка на апаратите;
*Работа със специализиран софтуер на български език, който улеснява работата на
служителите.

Изисквания към кандидатите:
*Висше образование в сферата на Медицинската козметика, Рехабилитацията,
*Кинезитерапията или друга медицинска специалност;
*Предишен опит с козметични процедури, лазерна епилация и мотивация да се учи в професията;
*Комуникативност и позитивно отношение;
*Професионално отношение към клиентите;
*Умения за работа в екип;
*Интерес към нови технологии.

Клиентът ни предлага:
*Отлично твърдо възнаграждение и ясна схема на растеж и бонуси всеки месец;
*Работно време на смени с предварително изготвен месечен график;
*Задълбочено индивидуално обучение и сертификати, важащи в цял свят опит с най-новитеи високотехнологични медицински апарати за неинвазивни процедури в света;
*Постоянен трудов договор с реални осигуровки;
*Работа с подбрани клиенти, достатъчно време за извършване на процедури и спокойна
обстановка за служители и клиенти.

Ако смятате, че сте подходящ(а) за тази позиция, направете следващата стъпка. Моля,
споделете вашата подробна автобиография със снимка (и не забравяйте да включите
референтния номер на обявата N-MV_TCEP).

Ние ще се свържем с всеки кандидат, който отговаря на нашите изисквания. Вашата лична
информация е от изключително значение за нас и е защитена съгласно правилата на Комисията
за защита на личните данни (Astrea Recruitment, рег. № 1809).
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Изкуство/Развлечение/Промоции
Салони за красота
Населено място:
Гр. София
гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3
Дата:
4.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК