Обява

ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА
Tърсим Техник подръжка за поддържане на производствено оборудване.

Основна цел на работата:

Да извършва ремонтни и превантивни действия на оборудването в рамките на производството на съответната бизнес единица.

Основни задължения на техник поддръжка:

Участва във всички планови, текущи и аварийни ремонти, свързани с производственото оборудване;
Ангажиран е при внедряване на ново или модификация на съществуващо оборудване;
Извършва ежедневна профилактика и текущ ремонт на инструментите в производството;
Информира навременно прекия си ръководител и съответните заинтересовани служители по въпроси, свързани с поддръжката на технологичното оборудване при непланирани ремонти;

Изисквания:

Средно техническо образование – в областта на Електроника/Елекротехника/Механика;
Желание за работа в екип и готовност за бърза реакция;
Предишен опит като Техник поддръжка и познания за функционалността и изискванията за поддръжка на технологичното оборудване са предимство;
Основни познания по английски език – считат се за предимство.
Компютърни умения и познания в сферата на електрониката.

Условия:

Добър социален пакет - ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване;
Трисменен режим на работа – според производствените нужди;
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Ремонт/инсталации/сервиз
Инженерни дейности
Населено място:
Гр. София
Дата:
19.Април.2024
Организация:
Cross Source
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Cross Source може да получите ТУК