Обява
Менпауър България ООД

ШОФЬОР - КАТЕГОРИЯ Б
Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с разширяване на дейността на наш дългогодишен клиент, търсим мотивирани кандидати, които са готови да заемат позицията:

ШОФЬОР

Изисквания на компанията:
Валидно свидетелство за управление на МПС - категория Б;
Предишен опит като шофьор/дистрибутор/куриер и тн.;
Възможност за работа в Събота два пъти месечно от 07:00 до 12:00ч - дава се дежурство на място в базата;
Нагласа за динамична работа;

Компанията ви предлага:
Отлично стартово възнаграждение;
Трудов договор и реални осигуровки;
Ваучери за храна - 200лв.;
Бонус за добри резултати - 300лв. чисто след третия месец;
Работа на редовна смяна с възможност за гъвкав старт на работния ден;
Работно облекло;
Приятелска работна атмосфера;
Възможност за развитие и израстване;

Вашите отговорности:
Доставяне на консумативи и материали до краен клиент извън гр.Пловдив;
Товаро-разтоварна дейност;

В случай че припознавате себе си в тази възможност за кариерно развитие, моля изпратете ни Ваша актуална автобиография и ние ще се свържем с вас възможно най-бързо.

Поверителността на Вашите данни е гарантирана!

Менпауър България притежава лицензен номер № 382 / 29.11.2021 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Трудово възнаграждение:
От 1700 до 2000 лева на месец

Категория:
Шофьори / Куриери
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
22.Май.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК