Обява
Менпауър България ООД

Шлосер - Русе
Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност на мотивирани и квалифицирани кандидати да станат част от екипа на наш партньор – успешна компанията, на позицията:

Шлосер

Основни задължения:
Извършва монтаж на метални конструкции;
Работа с ръчни шлосерски инструменти;
Участие в ремонтни дейности изискващи шлосерски умения;
Участие в екипа за планово техническото обслужване на машините;
Спазване на правилата за безопасност при работа.

Изисквания:
Техническо образование;
Предишен опит на същата позиция;
Умения за работа в екип;
Отговорност при изпълнение на поставените задачи.

Компанията предлага:
Работа в компания с високи стандарти за качество;
Въвеждащо обучение от опитни професионалисти;
Много добро възнаграждение;
Трудов договор и социален пакет;

Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете ни Вашето актуално CV.

Очакваме Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Поддръжка и Сервиз
Населено място:
Гр. Русе
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
24.Април.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК