Обява

Спедитор
Описание
Спедитор с английски език или немски език
Фирма СД „Колимар – Костурски и сие ” търси да назначи спедитор със следните качества :
- опит в сферата на спедицията - предимство
- отлично владеене на английски език - писмено и говоримо;
- отлични комуникативни умения;
- добра компютърна грамотност

Основни задължения:

- Проследява транспортните средства, контролира маршрутите и контактува с шофьорите;
- Разрешава възникнали проблеми при превозите;
- Подпомага движението на документите и информацията,изготвя справки.
- Следи за правилното изпълнение на заявките

Моля обаждайте се директно на един от следните телефони :

032/593550 - офис
0899 966 984 - Недялко Костурски
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил: Профил

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Транспорт и логистика
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
гр. Пловдив, ул. Кукленско шосе
Дата:
7.Юни.2017
Организация:
СД "Колимар - Костурски и сие"