Обява
Силвър Стар Ритейл ЕАД

ТЪРГОВЕЦ НА УПОТРЕБЯВАНИ ЛЕКИ АВТОМОБИЛИ
Ref.No:
S_used_Pv_0424
Силвър Стар Ритейл ЕАД е оторизиран дилър и сервиз на автомобили с марки Mercedes-Benz, Setra и FUSO, а от 2022г. - и на INEOS Grenadier, с локации в София, Пловдив, Варна и Бургас. В ролята си на такъв, продължаваме с масираната кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако търговията е в кръвта Ви, а автомобилите са Ваша страст,

ако смятате себе си за общителен, усмихнат и дисциплиниран,

ако вярвате, че няма непреодолими препятствия, а само избор на правилен подход,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар Ритейл ЕАД, локация Пловдив като:

Основни задължения на позицията:
• Активно водене на целия процес по продажба на употребявани леки автомобили (от предварителен оглед и предложение за изкупна цена до предаване на автомобил)
• Ежедневна комуникация с клиенти, вкл. обработване на входящи запитвания от различни източници, изготвяне на оферти и договори
• Проследяване на клиентска удовлетвореност и работа с лизингов калкулатор
• Съхраняване досиета на автомобилите и изготвяне на регулярни справки
• Въвеждане и актуализиране на информация в специализиран софтуер (Automaster)

Изисквания към търсения кандидат:
• Предишен опит в продажби на автомобили – поне 2 години
• Завършено минимум средно образование или в процес на завършване на висше
• Комуникативен и самоорганизиран човек, умеещ да работи в динамична среда
• Работа с MS Office, вкл. Excel и Word
• Активен шофьор (категория В) с валидна шофьорска книжка

Предимство при подбора по документи ще имат кандидати със завършено висше образование и/или владеене на английски език.

Предимствата за Вас:
• Ще имате възможността да получавате атрактивно възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати
• Ще работите на трудов договор с пълно осигуряване и 22 дни платен годишен отпуск
• Ще получите въвеждащо обучение за системи и процеси, според стандартите на Силвър Стар
• Ще се включите в интензивни специализирани и надграждащи обучения, насочени към продажби, „меки“ умения и други
• Ще придобиете познания за работа със специализиран софтуер
• Ще работите с екип от професионалисти в своята област.

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография на български език на електронна поща: careers@silverstar.bg, като посочите референтния номер на позицията (S_used_Pv_0424), за която кандидатствате. Моля да включите в автобиографията си информация относно: име и фамилия; телефонен номер; имейл адрес; данни за професионален опит; данни за образование и обучение; лични умения; говорими езици; комуникационни, организационни, управленски, професионални и други умения; данни за правоспособност за управление на МПС – ако е посочено в обявата.

Молим да не включвате други лични данни в автобиографията си.

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати.

Подадените от Вас лични данни ще се съхраняват и обработват за срок от 6 месеца след приключване на кампанията, освен ако не сте дали съгласие тези данни да се отработват за по-дълъг срок.

Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от „Силвър Стар Ритейл“ ЕАД, действащо в качеството на администратор на лични данни, при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни. Допълнителна информация, която сме длъжни да Ви предоставим, ще откриете в профила на дружеството или на: Политика за защита на лични данни.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Нехранителни продукти
Населено място:
Гр. Пловдив
гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52
Дата:
2.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК