Обява

Търговец външни пазари
Ref.No:
U/t
Фирма, производител на метални изделия, основно свързани с пътна безопастност търси опитен специалист за позицията ТЪРГОВЕЦ ВЪНШНИ ПАЗАРИ- БАЛКАНСКИ СТРАНИ.

Фирмата предлага много добри условия за работа,възможност за професионална реализация, много добро заплащане и отличен социален пакет.

Задължения:

- Поддържа и развива клиентската база на компанията в страните на Балканите;
- Идентифицира и предлага възможности за разширяване на клиентската мрежа;
- Инициира срещи и популяризира компанията в страните на Балканите;
- Осигурява стабилно присъствие и позиция на компанията на международните пазари;
- Активно налага и развива търговската марка и доброто име на компанията;
- Сключва договори и осъществява последващ контрол до приключване на търговски сделки;
- Анализира нововъзникнали пазари, конкурентни компании и сходни продукти;
- Работи в тясно сътрудничество с участниците в монтажния процес с цел повишаване на продажбите на компанията;
- Предоставя техническа помощ, обучение и консултиране на клиентите в процеса на строителството;
- Организира и провежда презентации и продуктови обучения пред строителни фирми, проектанти и пътни институции;
- Организира участието и представя компанията на търговски изложения;
- Организира и осъществява командировки в страните на Балканите;
- Осъществява мониторинг на продажбите;

Изисквания:
- Образование - висше техническо образование е предимство;
- Отлични търговски умения
--Професионален опит в международната търговия;
- Опит в продажби на машини, съоръжения или метални изделия
- Познания в търговските отношения с Гърция, Албания ,Косово или Румъния.
- Отличен английски език – писмено и говоримо, втори чужд език - предимство;
- Шофьорска книжка – категория В – активен шофьор
- Готовност за интензивни пътувания;
- Отлични комуникативни и презентационни умения;
- Отговорност, организираност, лоялност и умения за работа в екип;

Ако позицията представлява интерес за Вас и имате необходимите знания и умения,моля изпратете автобиография.
Изисквания към кандидата
Образование: Магистър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:
От 2500 до 3500 лева на месец

Категория:
Продажби - експерт мениджъри
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
Пловдив
Дата:
8.Април.2024
Организация:
Еlteh
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Еlteh може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.