Обява
Human Capital Store

Помощник сладкар
Human Capital Store е специализирана компания за предоставяне на съвременни HR услуги. Мисията ни е да подпомагаме кандидатите да намерят най – добрата работа за тях, независимо от локацията.

От името на наш клиент, търсим опитен служител за позицията на Помощник сладкар.
Клиентът ни е привлекателен ресторант, който впечатлява със своите вкусни сладкарски изкушения и италиански сладолед.

ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:
- Спазване на съответните законовите изисквания по отношение на фирмената политика, хигиената и безопасността на труда.
- Подготовка на работната зона и производството на предвидените за деня сладкарски изделия, сладолед, кетъринг и др.
- Желание за съвместно разработване и оптимизиране на нови идеи и предложения.
- Непрекъсната комуникация с Главен сладкар.
- Наблюдение, контрол, проследяване и отчетност за наличностите, сроковете на годност, поръчките и доставките на продукцията.
- Отговорност към фирменото оборудване.

ТВОЯТ ПРОФИЛ:
- Завършено професионално обучение или квалификационен курс.
- Професионален опит в сладкарница, пекарна или на подобна длъжност.
- Притежаваш изпълнителност, креативност и умееш да работиш в екип.

КАКВО ПРЕДЛАГА КЛИЕНТЪТ НИ:
- Вълнуващо работно място.
- Работа на смени. 5-дневна работна седмица.
- Служебно облекло.
- Безсрочен трудов договор.
- Месечно нетно възнаграждение от 1800 – 2200 лв., в зависимост от опита и квалификацията на кандидата.
- Включена дневна консумация и предвидена отстъпка за персонала при покупка на продукти от заведението.
- Платен годишен отпуск от 20 дни.
- Добър екипен дух.

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.
Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.
Услугите към кандидатите са безплатни.
Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Изисквания към кандидата
Образование: Средно-специално

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:
От 1800 до 2200 лева на месец

Категория:
Ресторантьорство / кетъринг
Населено място:
Гр. София
София 1404, булевард „Александър Стамболийски“ 84 ет.3, офис 14
Дата:
3.Май.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Human Capital Store може да получите ТУК