Обява

Рецепционист
Ref.No:
3
Фирма търси за свои обект - семеен хотел гр. Свети Влас, обл. Бургас

рецепционист/ка

Задължения :
1. Обслужване на гостите по посрещане, настаняване, изпращане.
2. Обработване на плащания.
3. Изготвяне на фактури по плащания.
4. Приемане на заявки за резервации.
5. Изготвяне на справки.

Изисквания :
1. Свободно ползване на руски език. Ползване на английски език и/или друг е предимство.
3. Отговорност, самодисциплина, сериозно и коректно отношение към работата
4. Комуникативност, вежливо и културно обслужване на клиентите
5. Да може да работи през периода средата на май-края на септември.
6. Опит на такава или подобна позиция е предимство.

Ние предлагаме:
1. Работа в амбициозен и енергичен екип
2. настаняване

Кандидатите да изпращат CV с актуална снимка и телефонен номер за контакт.
С одобрените по документи кандидати ще се насрочи интервю.
За допълнителна информация - 0898666848
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил: Профил

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Туризъм и хотелиерство
Населено място:
Гр. Свети Влас
Дата:
16.Март.2017
Организация:
666ГРУП