Обява
Менпауър България ООД

РАБОТНИЦИ В ПРОИЗВОДСТВО (М/Ж) БЕЗ ОПИТ- Ботевград
Заедно с Manpower, Вашият партньор за кариера, открийте възможност за развитие във водеща производствена компания! Търсим мотивирани кандидати, готови да се присъединят към нашия екип и да развият своите умения в динамична среда на позиция:

РАБОТНИЦИ В ПРОИЗВОДСТВО (М/Ж) БЕЗ ОПИТ

Предлагаме:
Стандартно работно време от 8:30 до 17 часа
Конкурентно заплащане и бонуси за производителност;
Ваучери за храна (200 лв);
Осигурен транспорт;
Допълнителни премии за Коледа и Великден;
Обучение за работа с машини и автоматизирани системи.

Изисквания:
Средно образование;
Умение за работа в екип и желание за участие в автоматизирани процеси;
Внимание към детайли и качество.

Отговорности:
Изработка и контрол на продукция;
Поддръжка на производственото оборудване и спазване на процедури.

Станете част от нашия успех. Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Постоянна

Трудово възнаграждение:
От 2100 до 2500 лева на месец

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Друг
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
24.Април.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК