Обява
Менпауър България ООД

Търговец
Описание
Компания
Изисквания:
- Подходящо висше образование;
- Опит в активните продажби на подобни стоки минимум две години;
- Компютърна грамотност - MS office – Word, Excel, PowerPoint, Outlook Express
- Владеене на английски език на работно ниво;
- Шофьорска книжка и готовност за пътувания.
Описание
Отговорности:
- Поддържа и развива контакта с настоящи клиенти, като ги консултира в избора на продуктите които компанията предлага;
- Разширява клиентската база, като активно намира нови клиенти;
- Отговаря за откриване, кандидатстване и участие в обществени поръчки и търгове;
- Води търговски преговори и предоставя оферти;
- Открива и реализира проекти за цялостно представяне на фирмата, в новостроящи се или вече съществуващи индустриални предприятия, складови и логистични бази, строителни обекти, магазинни обекти и др.;
- Сключва договори и сделки и следи за изпълнението им с цел постигането на предварително поставени месечни таргети за продажби
- Изготвя седмични отчети за дейността си като търговец.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър, Профил:

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Продажби - експерт мениджъри
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
29.Септември.2017
Организация:
Агенция за подбор на персонал