Обява
ИЗИРА 1

Общ работник
Описание
Основни задължения:

-Подпомагане работата на служителите
-Извършва дейности по приемане и експедиция ;
-Отговаря за техническото състояние на наличното оборудване;
-Поддържа чистотата на работните площадки.

Изисквания:

-техническа грамотност
-умение за работа в екип

Кандидатстването става с автобиография и актуална снимка.
Кандидатури без автобиография или снимка няма да бъдат обработвани.

Само с кандидатите, одобрени по документи ще бъде осъществен последващ контакт.

Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД.
"ИЗИРА 1" ЕООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил: Профил

Трудов опит:
Без професионален опит

Специални умения:
Със предимство са кандидатите със свидетелство за управление на мотокар.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Служители

Трудово възнаграждение:
От 500 до 700 лева на месец

Категория:
Химия, горива и минно дело
Населено място:
Гр. Пазарджик
Дата:
1.Юни.2017
Организация:
ИЗИРА 1