Обява
Adecco Bulgaria

Оператори на шевна машина
Описание
ОПЕРАТОР НА ШЕВНА МАШИНА

Отговорности:

• Извършва процесите съгласно работните инструкции и стандартите за качество и безопасност;
• Работи в сътрудничество с другите оператори от производствената линия
• Предава ушития детайл почистен и завършен;
• Отговаря за качеството на произвежданата продукция;
• Попълва необходимата производствена документация точно и в реално време;

Изисквания:

• Опит на подобна позиция е предимство

Компанията предлага:

• Една заплата бонус при стартиране на работа;
• Отлично възнаграждение;
• Бонуси обвързани с постигнаните резултати;
• Отлични работни условия;
• Обучение на работното място;
• Осигурен транспорт до и от работа за: Долни Богров, Доганово, Лесново, Столник, Горна Малина, Белопопци, Априлово, Долна Малина, Петково, Нови Хан, Елин Пелин, Гара Елин Пелин, Равно поле, Мусачево, Ботевград, Етрополе, Перник, Радомир и София.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил: Профил

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Производство
Текстилна индустрия
Адрес:
София, Младост 4, Бизнес парк, сграда 11 А
Дата:
16.Май.2017
Организация:
Агенция за подбор на персонал