Обява
АПП РЕСПЕКТ КОНСУЛТ ООД

МЕХАНИК МОНТЬОР ЗА ТРАНСПОРТЕН ДВОР
АПП РЕСПЕКТ КОНСУЛТ ООД лидер в подбора на персонал на територията на
гр. Пазарджик съвместно с клиент водеща фирма в областта на транспорта и спедиция с 20 транспортни единици, търсим отговорен кадър за позиция: Механик - монтьор

Изисквания:

- Технически познания и опит с транспортни средства /камиони, пътно строителни машини и леки коли/

Компанията предлага:

- 5 дневна работна седмица
- 08.00 - 17.00
- Отлично трудово възнаграждение за гр. Пазарджик и регионна

Задължения:

- Поправка на траспортните средства
Лиценз № 923 до 2013 год
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Селско, горско стопанство, рибовъдство
Населено място:
Гр. Пазарджик
Адрес:
ул. "Пловдивска" 13, Пазарджик 4400, Пазарджик
Дата:
10.Септември.2014
Организация:
Агенция за подбор на персонал