Exclusive
ИНВЕСТОР.БГ АД

Здравен редактор/репортер
Puls.bg e най-посещаваният сайт за компетентна здравна информация от водещи специалисти. Той е своеобразна енциклопедия, предоставяща на достъпен език разнообразие от материали, посветени на здравословния живот, актуалното в здравеопазването, различните заболявания и начините за тяхното диагностициране и лечение.
За екипа ни търсим здравен редактор/репортер.

Изисквания към кандидата:
Висше образование (с предимство са кандидатите с медицинско образование, биология, журналистика);
Познания и интереси в следните области - здравеопазване, заболявания и състояния, фарамацевтични компании, био продукти, алтернативна медицина и др.;
Отлично владеене на българския книжовен език;
Позване на английски или друг западен език;
Умения за писане на авторски материали по конкретни теми, водене на интервюта;
Комуникативност, работа в екип;
Отговорност и изпълнение на задачи в срок;
Работа на пълен работен ден.

Основни отговорности:
Поддържане на информационния поток на сайта Puls.bg;
Създаване на авторски материали по разнообразни въпроси на здравна тематика;
Обработване на снимков и видео материал и въвеждането му на сайта;
Отразяване на различни събития на здравна тематика;
Поддържане на страниците на сайта в социалните мрежи;
Спазване на журналистическата етика.

Компанията предлага:
- Работа в динамична среда;
- Млад и енергичен колектив;
- Колегиално отношение;
- Отлични условия на работа;
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил: Профил

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Медии
Журналистика
Адрес:
София 1540, бул. Брюксел 1
Дата:
29.Юни.2017