Обява

МЕХАНИЧЕН ДИЗАЙНЕР - АВТОМАТИЗАЦИЯ
Описание
Търсим Механичен дизайнер- автоматизация.

Основни задължения:

• Създава концепции за цялостна автоматизация на производствените процеси, свързани с
асемблиране на електронни модули; Внедрява тези концепции в реални условия в цеховете на
компанията;
• Проектира уреди и средства за автоматизация на процесите;
• Отговорен за разработване на техническа документация за изработка на проектираните
устройства или изделия;
• Прави оценка на механичния дизайн от гледна точна на време и разход за проектиране и
изработка на обрудването;
• Осъществява контакти с проектни лидери, електронни дизайнери, процесни инженери, инженери инструментално производство, техници автоматизация, специалисти доставка на материали;
• Определя спецификацията на материалите, които ще се използват при изработката на
оборудването и подава данните към отдел Закупуване;
• Изготвя принципни схеми за свързване на отделните детайли;
• Разследва проблеми в дизайна на оборудването и търси първопричината за възникналия
проблем;
• Контролира производството на уреди и средства за автоматизация;
• Проучва, предлага и внедрява нови методи за автоматизация на процесите.

Изисквания:

• Висше техническо образование - машинно инженерство;
• Професионален опит в сферата на автоматизацията като механичен дизайнер е сериозно предимство;
• Опит с 3D CAD софтуер – работа с PTC Creo (преди Pro/E) се счита за плюс;
• Владеене на английски език – на добро ниво писмено и говоримо (работа с техническа документация и контакт с чуждестранни колеги;
• Добра компютърна грамотност;
• Умения за работа в екип;
• Инициативност и способност за бърза реакция в кризисни ситуации.

Ние предлагаме:

• Добър социален пакет - ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване;
• Фирмено обучение;
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил:

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Инженери
Населено място:
Гр. София
Дата:
19.Април.2024
Организация:
Cross Source
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Cross Source може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.