Обява

Специалист в технически отдел
Ref.No:
NI/s
Фирма,производител на метални изделия, търси опитен специалист за позицията СПЕЦИАЛИСТ В ТЕХНИЧЕСКИ ОТДЕЛ.
Фирмата предлага много добри условия за работа, петдневна работна седмица и добър социален пакет.

Задължения:

- Подготовка на количествено-стойностна документация;
- Изготвяне на чертежи и техническа документация в Autocad;
- Изчертаване на чертежи за проекти
- Ценообразуване на СМР;
- Участие при подготовката на необходимата документация относно обществени поръчки;
- Изготвяне на документи за качество, касаещи обектите на компанията;
- Работа в екип

Изисквания:

- Висше техническо или средно техническо образование;
- Компютърна грамотност и умение за работа с MS Office;
- Отлични умения за работа с AutoCad;
- Опит на подобна позиция- предимство
- Умение за работа в екип;

Ако позицията представлява интерес за Вас и умеете да работите добре с AutoCad, моля изпратете автобиография.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:
От 1500 до 1700 лева на месец

Категория:
Проектиране
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
Пловдив
Дата:
12.Април.2024
Организация:
Еlteh
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Еlteh може да получите ТУК