Обява
Gi Group

Инспектор качество в леярен цех (с опит)
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент – бързо развиваща се производствена компания с предмет на дейност – леене на стомана, търсим отговорна и мотививана личност за позицията:

Изисквания:

-Завършено средно специално или висше техническо образование (с квалификация инженер-металург, машинен инженер, инженер по материалознание)
-Минимум 2 години стаж по специалността
-Опитът на подобна позиция е задължителен
-Компютърна грамотност
-Да познава добре технологията на леене на метали
-Да познава добре системата по качество ISO 9001:2008, ISO 9001:2015

Задължения:

-Да познава устройството, принципа на работа на машините намиращи се в цеха и ръчните инструменти използвани в цеха .
-Да познава различните дефекти на отливките и причините за тяхното получаване
-Контролира спазването технологията при наваряване и почистване на отливките
-Контролира правилното използване на оборудването, машините и инструментите
-Контролира и управлява поверената му група производствени работници
-Съгласува производствените дейности в поверения участък с дейностите по поддръжка и качествен контрол, за да получи оптимално производство и оптимално използване на човешките ресурси, машините и оборудването.
-Анализира доклади във връзка с производството, качествения контрол, поддръжката и работата

Компанията предлага:

-Работа в сплотен и динамичен екип
-Мотивиращо възнаграждение
-Поемане на транспортни разходи
-Възможности за развитие

Ако имате интерес към предложението, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър, Профил: Техническо образование

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Инженери
Специалист - качество
Населено място:
Гр. Русе
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
26.Септември.2017
Организация:
Gi Group