Обява
ЧЕЗ България ЕАД

Финансов контрольор за гр.София
Описание
Основни отговорности:
 Ежемесечно изготвя анализ на приходите и разходите на организацията по разходни и приходни центрове;
 Участва в изготвянето на месечни и годишни отчети за управлението на компанията;
 Комуникира с мениджърите на разходните центрове в дружеството и следи за отклоненията на реалните данни спрямо бюджетите по разходни центрове;
 Участва активно в процесите по бюджетиране, планиране и прогнозиране;
 Проверява счетоводни записи и при наличие на некоректно осчетоводяване дава устни и писмени указания към Финансовото счетоводство за коректното им насочване;
 Изготвя калкулация на себестойност на услуги, изпълнявани от дружеството и актуализиране на цените в ценоразписа;
 Участва при необходимост в разработването на инструкции, методически указания и други процедурни материали, свързани с дейността на отдел Контролинг.
 Участва в екипи по проекти на компанията, като отговаря за изготвянето на финансовата част на проекта.
Изисквания:
 Висше икономическо образование, степен магистър със специалност: „Финанси”, „Счетоводство и контрол”, „Финансов контрол“ или „Прогнозиране и планиране“;
 Опит като финансов анализатор, финансов контрольор или опит в областта на одит и счетоводство – предимство;
 Отлично познаване на българските счетоводни стандарти;
 Добро познаване на търговското и данъчно законодателство;
 Много добра компютърна грамотност MS Office и работа със счетоводни програми и база данни;
 Отлично владеене на английски език;
 Опит в работата с ERP система (SAP);
 Умения за систематизиран подход на работа;
 Умение за справяне с критични и стресови ситуации;
 Умения за самостоятелна работа, както и умения за работа в екип;
 Умения за анализиране и разрешаване на проблеми;
 Отговорност, инициативност, дисциплинираност, лоялност към работодателя; динамична и енергична личност.
Място на работа:
 София

Моля, изпращайте автобиография с посочен Реф.№ CRFC/Sf-031 на електронен адрес: careers@cez.bg.
Краен срок за подаване на документи: 20.05.2017 г.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване
Изисквания към кандидата
Образование: Магистър, Профил: Профил

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Специални умения:
Моля, изпращайте автобиография с посочен Реф.№ CRFC/Sf-031 на електронен адрес: careers@cez.bg. Краен срок за подаване на документи: 20.05.2017 г. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Финанси
Адрес:
бул. Цариградско шосе №159
Дата:
12.Май.2017