Обява
Gi Group

СКЛАДОВИ СЛУЖИТЕЛИ- Пловдив
Джи Ай Груп (Gi Group) e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. Предлагаме временна и постоянна заетост, подбор на персонал и други услуги за управление на човешките ресурси.

За наш клиент – международна компания лидер в производтвото на електронна медицинска апаратура – търсим да назначим отговорни и мотивирани личности на длъжността:

СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ

Отговорности:
- Прием и експедиране на готова продукция
- Правилно подреждане и съхранение на стоките в склада
- Събиране на поръчки според получените заявки
- Работа с транспортни документи и ERP система

Изисквания:
- Завършено средно образование
- Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство
- За предимство ще се счита работа с ERP система или складова програма
- Английски език на работно ниво ще се счита за предимство

Компанията предлага:
- Нова, чиста, затворена и климатизирана работна база
- Редовна смяна и възможност за гъвкавост
- Петдневна работна седмица
- Ваучери за храна в размер на 200лв.
- Интересна и разнообразна работа, отлична работна атмосфера и приветлив екип

Кандидатстване:
Изпратете своята автобиография като кандидатствате по тази обява. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз №2348 от 18.09.2017 (безсрочен).
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Работа в склад
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
15.Май.2024
Организация:
Gi Group
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.