Обява
Астреа Рикрутмънт ЕООД

Акаунт Мениджър - Бизнес клиенти
Ref.No:
MA_AMB
В Астреа Рикрутмънт сме ангажирани да превръщаме предизвикателствата при
намиране на нова работа във вдъхновяващ път на промяна и подкрепа. С гордост
можем да кажем, че вече 16 години сме сред най-добрите в рекрутмънт сферата.
Вярваме, че можем да променим живота на хората, като им помагаме да бъдат най-
добрата версия на себе си. Участваме в развитието на много български и международни
компании, като им помагаме да намерят правилните хора и решения за бизнеса им. Нашата
мрежа от доволни кандидати и клиенти продължава да се разраства, което остава нашата най- голяма гордост и мотивация.

За един от нашите клиенти - национален доставчик на услуги за електронно таксуване на пътни такси – електронни винетки и тол, търсим отговорен и опитен Акаунт Мениджър.

Основни отговорности:
Идентифициране и привличане на нови клиенти.
Поддържане на добри отношения със съществуващи бизнес клиентите.
Разработване и изпълнение на стратегии за развитие на клиентските акаунти.
Работа в тясно сътрудничество с всички фирмени отдели - маркетинг, продажби,
обслужване на клиенти, финанси, логистика.
Работа със специализирани софтуери взаимодействащи си в различни процеси.

Изисквания:
Минимум 2 години опит като Акаунт Мениджър - B2B клиенти.
Предишен опит в телекомуникационна компания.
Силни комуникационни умения и способност за създаване на дългосрочни отношения с
клиентите.
Умение за ефективно управление на времето и приоритизиране на задачите.
Отлично ниво на английски език.
Готовност за пътувания и командировки в страната.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата N MA_AMB).
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Администрация
Административни и офис дейности
Населено място:
Гр. Варна
гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3
Дата:
17.Май.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.