Обява
Psyhelp

Семеен психолог
Описание
Психолог – психотерапевт

Международен психологически проект “Psyhelp” обявява свободна позиция за длъжността психолог, психотерапевт.

Задължения
•Провеждане на индивидуални консултации по скайп
•Работа с деца и семейства
•Семейно консултиране, вътрешни конфликти и др.

Условия на работа
•Не е необходимо набиране на клиенти
•Работата е подходяща както като основен, така и като допълнителен доход
•Графикът на работа се договаря според възможностите на кандидатстващия
•Достойно заплащане
•Трудовото възнаграждение може да се получава ежеседмично или един път в месеца по желание на кандидастващия
•Работа в стабилно развиващ се международен проект
•Сплотен колектив
•Трудов договор

Web: https://psyhelp-skype.com/bg
E-mail: info@psyhelp-skype.com

Очакваме вашите Автобиографии в европейски формат и вашите мотивационни писма
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил:

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Психология
Гр. Благоевград, Гр. Бургас, Гр. Варна, Гр. Велико Търново, Гр. Видин, Гр. Враца, Гр. Габрово, Гр. Добрич, Гр. Кърджали, Гр. Кюстендил, Гр. Ловеч, Гр. Монтана, Гр. Пазарджик, Гр. Перник, Гр. Плевен, Гр. Пловдив, Гр. Разград, Гр. Русе, Гр. Силистра, Гр. Сливен, Гр. Смолян, Гр. София, Гр. Стара Загора, Гр. Търговище, Гр. Хасково, Гр. Шумен, Гр. Ямбол
Дата:
9.Април.2019
Организация:
Psyhelp
Детайли за организацията:
Повече информация за Psyhelp може да получите ТУК