Обява
Менпауър България ООД

Медицински представител- Варна
Описание
Медицински представител
Инвестирали сте дълги години в образованието си по медицина или фармация и държите да се развивате в сектора? Умеете да комуникирате ефективно и търговската дейност Ви доставя удоволствие?

Присъединете се към екипът на нашият клиент – БЬОРИНГЕР ИНГЕЛХАЙМ, една от най-добрите фармацевтични компании в света, на позицията

Основните отговорности за позицията включват:

- Редовни посещения на лекари- специалисти и общо практикуващи лекари;
- Организиране на презентации на фирмените продукти;
- Изготвяне на репорти за дейността;

От Вас очакваме:

- Висше образование – с предимство в сферата на медицината или фармацията.
- Предишен опит на подобна позиция – мин. 1 година;
- Много добри компютърни умения;
- Свидетелство за управление на МПС, Кат.Б. Активен шофьор;
- Инициативност, организираност и отговорност;

Ако отговаряте на посочените по-горе условия и имате желание да кандидатствате за позицията, моля не се колебайте, а ни изпратете своята детайлна автобиография. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Здравеопазване
Медицина
Населено място:
Гр. Варна
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
12.Юли.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК