Обява
Менпауър България ООД

Експерт лекарствена безопасност

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси, чрез повече от 3900 офиса в 82 държави.

В момента търсим за свой партньор – водеща компания, за ветеринарномедицински продукти, биоциди и хигиенни продукти за домашни любимци:

Описание на позицията:
Разработва и поддържа система за събиране и обработване на получената информация относно всички предполагаеми, неблагоприятни реакции, възникнали от прилагането на ветеринарномедицински продукти
Изготвя и актуализира доклади на ветеринарно медицински продукти
Предоставя на компетентните власти информация анализ за оценка на риска и ползата от даден лекарствен продукт
Изготвя план за обучение по фармакологична бдиделност по изискванията на вътрешните нормативни документи

Изисквания към позицията:
Образование в следните специалности – ветеринарна медицина; фармация, биология, биохимия, обща медицина
Най – малко 6 месеца практически опит при лицензиран фармацевтичен производител
Познания на основни нормативни актове, свързани с трудовото законодателство, здравословните и безопастни условия на труд, противопожарната безопастност, опазване на околната среда
Компютърна грамотност
Добро владеене на английсаки език – B2

Компанията предлага:
Отлични условия на труд
Стимулиращо възнаграждение
Добра работна среда
Служебен транспорт
Възможност за работа в разнообразен и висококвалифициран екип

Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:
От 1300 до 1600 лева на месец

Категория:
Здравеопазване
Медицина
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
11.Юли.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК