Обява
Horizons Bulgaria

ПЕДИАТЪР
Нашият клиент Детска клиника ВелаКлиник е специaлизирано здравно заведение с денонощен, безотказен ритъм на работа, създадена за доболнично лечение и профилактика на детските заболявания от първите дни след раждането на детето до неговото израстване в юношеска възраст. Клиниката предлага абонаментно медицинско обслужване и постоянна информационна връзка с родителите – чрез регистратура, телефон, електронна поща, мобилно приложение.

Работната среда на медицинския център е подчинена на принципите на хуманно отношение към всяко дете – пациент, което диктува и високата професионална етика на целия екип. Силна сплотеност, екипност, професионализъм и приемственост на медицинския колектив при диагностицирането, гарантира назначаването на подходящо лечение и проследяване на всеки един пациент. ВелаКлиник проследява процеса до пълното излекуване на всяко дете.

Изключително големият интерес към услугите на медицинския център в град София и посрещането на пациентските нужди налага разрастване на екипа от педиатри на клиниката.

Педиатър (град София)

Позиция с пълен ангажимент към медицинския център и работа по график.
Минимум 3 години опит по специалността.

Задължения
Рутинни Прегледи: Провеждане на регулярни здравни прегледи, за проследяване на физическото и психическото развитие на децата пациенти
Диагностика: Разпознаване и диагностициране на заболявания и състояния при децата, включително инфекциозни болести, наранявания и хронични заболявания
Лечение: Предписване на лекарства и терапии, управление на лечението и следене на възстановяването
Ваксинации: Планиране и прилагане на ваксинационен календар за предпазване от различни заболявания
Съвети за Здравословен Живот: Предоставяне на насоки за правилно хранене, физическа активност и общо здраве
Съдействие при Спешни Състояния: Реагиране при спешни медицински случаи свързани с деца

Необходими Умения
Комуникативни Умения: Способност да се общува ефективно с децата и техните родители
Емпатия и Търпение: Важно е педиатрите да проявяват разбиране и търпение, особено при работа с малки деца
Внимание към Детайла: Точност при диагностициране и лечение
Способност за Бързо Решаване на Проблеми: Важно е при спешни медицински ситуации

Перспективи за Развитие
Клиниката предлага спокойна и подкрепяща работна среда, сплотен колектив и позитивни пациенти
Дългосрочен ангажимент и възможност за професионално развитие
Изключителни финансови условия
Помощ при релокация за кандидати от България

Horizons Bulgaria е водеща компания за набиране на персонал, специализирана в експертни и средното управление с 20-годишен опит на българския пазар. Нашият екип се състои от бизнес-ориентирани консултанти с индустриална специализация, професионален разбор на бизнес тенденциите и активен подход към подбора и наемането чрез различни методологии и иновации.
Horizons притежава лиценз No 2118 от 27.09.2016 г.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Медицина
Населено място:
Гр. София
Адрес:
гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164
Дата:
5.Април.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал