Обява

• Електромонтажници
Ref.No:
07
Описание

Фирма Никстрой-Инженеринг ЕООД
набира Електромонтажници за обекти в гр.София, телефон за връзка 0878129217

Дейност и отговорности:

в областта на електроизграждането и електрообзавеждането;
Изпълнение на окабеляване, кабелни трасета, изграждане на вътрешни електроинсталации, монтаж на осветителни тела,ключове, контакти;
Изпълнение на електро табла – монтаж и подвързване;

Месторабота в гр. София, от понеделник до петък, работно време 8 часа с чиста работна заплата 1 400лв

Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Специални умения:
Специални умения: Техническа грамотност; - Умение за работа в екип; Необходим опит поне 1 година

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
1400 лева на месец

Категория:
Ремонт/инсталации/сервиз
Адрес:
София
Дата:
29.Юли.2019
Организация:
Никстрой-инженеринг ЕООД
Повече информация за Никстрой-инженеринг ЕООД може да получите ТУК